شركت معدن فرآور امداد

شركت معدن فرآور امداد (سهامي خاص) در تاريخ چهاردهم بهمن ماه 1388 تحت شماره 368045 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است.شركت درحال حاضر جزء واحدهاي توليدي مجتمع اقتصادي كميته امداد امام خميني(ره) ميباشد.

مزایده های برگزار شده در سال 97

سنگ کوپ معدن حاجی آباد - 70 مورد
سنگ کوپ معدن آتش کوه - 90 مورد
مزایده پیمانکاری معادن - 10 مورد
سایر مزایده ها و مناقصه ها - 5 مورد

معدن تراورتن حاجی آباد

معدن تراورتن حاجی آباد در 5 کیلومتری جنوب غرب شهر محلات در استان مرکزی قرار گرفته است. تراورتن این معدن داری رنگ کرم می باشد,راه دسترسی این محدوده معدنی از طریق جاده اصلی محلات به خمین است که پس از طی 5 کیلومتر از محلات در جنوب جاده اصلی , جاده ای به طول 2 کیلومتر به سمت دفتر معدن منتهی می شود. این معدن قسمتی از رشته کوه های جنوب شرقی شهر محلات می باشد . این رشته کوهه ها داری روند تقریبی شرقی –غربی بوده که با ارتفاع نسبتا بلند و دیوره های ستیغ و تپه ماهور های میانی در منطقه گسترده شده است. این رشته کوهه ها شامل کوههای کوه زرد, قلع, کوه دز و کوه پارسمند می باشد که رشته کوههای واقع در جنوب محدوده دارای ارتفاع بیشترمی باشد.

معدن آتش کوه

معدن آتشکوه دارای سابقه طولانی در تولید سنگ تراورتن بوده و به بیش از 60 سال پیش بر می گردد.معدن آتشکوه در جنوب و جنوب شرقی شهر نیمور و در فاصله 35 کیلومتری شرق و جنوب شرقی شهرستان محلات واقع شده است . در قسمت های جنوبی تر محدوده معدن ارتفاعات نسبتا بلند و تا ارتفاع 2000 متر وجود دارد. قسمت شمالی محدوه از دشتهای مسطح و کم ارتفاع تشکیل شده است. وضعیت آب و هوای معدن در فصول بهار تابستان و پاییز معتدل و در فصل زمستان سرد و خشک می باشد . راه دسترسی به معدن پس از عبور از شهر نیمور در ابتدای شهرک صنعتی نیمور وارد جاده آتشکوه شده که امتداد آن به معدن منتهی می گردد .
تامین کامیون و تریلر با توجه به آشنایی رانندگان با معدن و وجود خودرو های زیاد مستقر در منطقه با سهولت امکان پذیر است . معدن از نظر استحفاظی جزء منطقه انتظامی شهرستان نیمور می باشد, با توجه به شرایط اقلیمی منطقه امکان فعالیت در کل سال امکان پذیر است ولی در فصل زمستان بدلیل شرایط سرد و بارندگی شاهد کاهش محسوس فعالیت معدنی خواهیم بود.