بازدید مدیرعامل محترم مجتمع اقتصادی از معادن محلات

بازدید مدیرعامل محترم مجتمع اقتصادی از معادن محلات

ایشان ضمن بررسی وضعیت عملکرد معادن مذکور، بر ضرورت ایجاد، استقرار و نهادینه شدن نگاه سیستمی در فرآیندهای تولید و فروش تأکید نمودند.

آقای مهندس بازیان بررسی راهکارهای افزایش بهره‌وری و جلوگیری از هدر رفت منابع و ذخایر را از اولویت‌های اساسی شرکت بیان داشتند. ایشان در بخش دیگری از بیاناتشان بر بکارگیری سه اصل اساسی سرعت، وسعت و کیفیت در همه تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات تأکید نموده اند.

تأکید بر رعایت حقوق و منافع مددجویان، شهروندان مجاور معادن و ایفای تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی شرکت، بخش دیگری از بیانات ­ایشان در این بازدید بود.

همچنین آقای مهندس بازیان و هیأت همراه ضمن بازدید از پروژه‌ ساخت مصلی شهرستان محلات، در خصوص برنامه‌ها و فازهای اجرایی پیش‌رو جهت تکمیل و بهره‌برداری اولیه از مصلی با امام جمعه محترم شهرستان محلات (حجت الاسلام ربانی) به تبادل نظر پرداختند.

دیدار با فرماندار محترم شهرستان محلات (آقای قمری)، بخشدار محترم (آقای براتی زاده) و شهردار محترم (آقای اضطرابی) و بررسی مسائل و مشکلات شهرستان مرتبط با حوزه معدن، طرح برنامه‌ها و همکاری‌های مشترک در جهت رفع آنها بخش دیگری از این سفر ۲ روزه بود.

دفترمرکزی : تهران، بلوارنلسون ماندلا(جردن)،
نبش بنیسی (فرزان غربی)، پلاک ۲ طبقه ۲

کد پستی :         ۱۹۶۸۸۷۴۸۱۳

تلفن :               ۳۵-۸۸۸۷۸۵۳-۰۲۱

نمابر :               ۸۹۷۷۳۴۷۶-۰۲۱

معدن حاجی آباد : محلات کیلومتر ۵ جاده خمین

تلفن :          ۸۹-۹۱۰۷۰۳۸۱-۰۲۱

معدن آتش کوه : محلات کیلومتر ۲۰ جاده محلات                                                    به دلیجان، انتهای جاده آتشکوه

تلفن :           ۸۹-۹۱۰۷۰۳۸۱-۰۲۱

کلیه حقوق متعلق به شرکت معدن فرآور امداد می‌باشد.