تجلیل از شرکت معدن فرآور امداد به موجب کسب تقدیرنامه ۵ ستاره از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت در مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره)

تجلیل از شرکت معدن فرآور امداد به موجب کسب تقدیرنامه ۵ ستاره از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت در مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره)

تقدیر از شرکت‌های مجتمع اقتصادی کمیته امداد در روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ در دستیابی به تقدیرنامه از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت

مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) با توجه به برگزاری پنجمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت و موفقیت شرکت‌های زیرمجموعه خود در دستیابی به تقدیرنامه تعالی و پیشرفت، با حضور مدیرعامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه، از آن‌ها تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

در بین شرکت‌های مجتمع اقتصادی شرکت معدن فرآور امداد در بین ۱۹۰ شرکت حاضر در جشنواره، جزء ۱۰ شرکت برتر شناخته و موفق به کسب تقدیرنامه ۵ ستاره از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت گردید.

گفتنی است در طول این مراسم مدیرعامل محترم شرکت معدن فرآور امداد جناب آقای دکتر احمد ترابی در خصوص این موفقیت و چشم انداز تعالی شرکت سخنرانی کردند.

در پایان مراسم ضمن قدردانی مدیرعامل محترم مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) جناب آقای مهندس بازیان، لوح تقدیری به پاس زحمات شرکت در دستیابی به این موفقیت ارزشمند به مدیرعامل محترم شرکت معدن فرآور امداد اهدا کردند.

دفترمرکزی : تهران، بلوارنلسون ماندلا(جردن)،
نبش بنیسی (فرزان غربی)، پلاک ۲ طبقه ۲

کد پستی :         ۱۹۶۸۸۷۴۸۱۳

تلفن :               ۳۵-۸۸۸۷۸۵۳-۰۲۱

نمابر :               ۸۹۷۷۳۴۷۶-۰۲۱

معدن حاجی آباد : محلات کیلومتر ۵ جاده خمین

تلفن :          ۸۹-۹۱۰۷۰۳۸۱-۰۲۱

معدن آتش کوه : محلات کیلومتر ۲۰ جاده محلات                                                    به دلیجان، انتهای جاده آتشکوه

تلفن :           ۸۹-۹۱۰۷۰۳۸۱-۰۲۱

 

 کلیه حقوق متعلق به شرکت معدن فرآور امداد می‌باشد.