عمومی علمی

  • نیازهای متفاوت انسان، جنبه های متنوعی برای زندگی او ایجاد کرده است. امروزه با توجه به گستردگی حجم روابط آدمی و پیچیده شدن آن ها، قواعد و اصول حاکم بر این نیازها مستقل از یکدیگر شده اند. این امر در علم حقوق نیز موثر بوده است و بر این اساس زیرشاخه های متفاوتی در مقام تبیین این نیازها ایجاد شده است.

  • شاید بتوان گفت از مهمترین روابط حیات بشر، جنبه های تجاری و بازرگانی است که بر اساس آن به قصد تحصیل سود و کسب در آمد بیشتر، اقداماتی اقتصادی صورت می گیرد. این نوع از روابط موضوع «حقوق تجارت» است که مهمترین هدف آن ایجاد امنیت در روابط تجاری و تلاش برای تشویق تجار در زمینه فعالیت گسترده تر است.


جهت دریافت فایل pdf قانون تجارت کلیک کنید

دنیای تجارت پر از پیچیدگی ها و راز و رمزهای مخصوص به خودش است ، دراین بازار تنها کسانی موفق خواهند بود که از اصول و قوانین آگاه باشند و به خوبی آنها را اجرا کنند.

یکی از اصلی ترین اصول تجارت قرارداد است ، قرارداد های تجاری مکتوب که آینده کار یک تجارت را مشخص می کند .در بازار سنتی ایران حرف مرد سند بود و کمتر پیش می آمد که سند مکتوبی نگاشته شود که البته زمینه ساز مشکلات و اختلافات فراوان می شد از این رو قرارداد ها امروزه در این خصوص راهگشای خیلی مسائل و مشکلات هستند.

قرارداد به این مفهوم است که یک یا چند نفرتعهد به انجام امری کنند و انجام آن مورد قبول همه طرفین باشد.

قرارداد ها انواع مختلف دارند زمانی که قرارداد بین یک یا چند شرکت تجاری منعقد شود که ماهیت تجاری دارند قرارداد تجاری خوانده می شود…


جهت دریافت فایل pdf تنظیم قراردادهای تجاری کلیک کنید


دفترمرکزی : تهران، بلوارنلسون ماندلا(جردن)،
نبش بنیسی (فرزان غربی)، پلاک ۲ طبقه ۲

کد پستی :         ۱۹۶۸۸۷۴۸۱۳

تلفن :               ۳۵-۸۸۸۷۸۵۳-۰۲۱

نمابر :               ۸۹۷۷۳۴۷۶-۰۲۱

معدن حاجی آباد : محلات کیلومتر ۵ جاده خمین

تلفن :          ۸۹-۹۱۰۷۰۳۸۱-۰۲۱

معدن آتش کوه : محلات کیلومتر ۲۰ جاده محلات                                                    به دلیجان، انتهای جاده آتشکوه

تلفن :           ۸۹-۹۱۰۷۰۳۸۱-۰۲۱

 

 کلیه حقوق متعلق به شرکت معدن فرآور امداد می‌باشد.