درباره ما

شركت معدن فرآور امداد

شركت معدن فرآور امداد (سهامي خاص) در تاريخ چهاردهم بهمن ماه ۱۳۸۸ تحت شماره ۳۶۸۰۴۵ در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است.شركت درحال حاضر جزء واحدهاي توليدي مجتمع اقتصادي كميته امداد امام خميني(ره) ميباشد.برگزاری مزایدات فروش سنگ تولیدی معادن حاجی آباد و آتش کوه به صورت آنلاین در این وبسایت برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند علاوه بر ارائه پیشنهادات به صورت حضوری، به صورت آنلاین نیز پیشنهادات خود را برای مزایدات قرار گرفته در سایت ثبت نمایند و از خدمات ویژه باشگاه مشتریان بهره برند.

مزایده های برگزار شده در سال ۹۷

سنگ کوپ معدن حاجی آباد
70%
سنگ کوپ معدن آتش کوه
90%
مزایده پیمانکاری معادن
طراح وب
10%
سایر مزایده ها و مناقصه ها
طراح وب
5%

معدن تراورتن حاجی آباد

معدن تراورتن حاجی آباد در ۵ کیلومتری جنوب غرب شهر محلات در استان مرکزی قرار گرفته است. تراورتن این معدن داری رنگ کرم می‌باشد, راه دسترسی این محدوده معدنی از طریق جاده اصلی محلات به خمین است که پس از طی ۵ کیلومتر از محلات در جنوب جاده اصلی, جاده ای به طول ۲ کیلومتر به سمت دفتر معدن منتهی می‌شود. این معدن قسمتی از رشته کوه های جنوب شرقی شهر محلات می باشد. این رشته کوهه ها داری روند تقریبی شرقی – غربی بوده که با ارتفاع نسبتا بلند و دیوره های ستیغ و تپه ماهور های میانی در منطقه گسترده شده است. این رشته کوهه ها شامل کوههای کوه زرد, قلع, کوه دز و کوه پارسمند می باشد که رشته کوههای واقع در جنوب محدوده دارای ارتفاع بیشتر می‌باشد.

معدن آتش کوه

معدن آتشکوه دارای سابقه طولانی در تولید سنگ تراورتن بوده و به بیش از ۶۰ سال پیش بر می گردد.معدن آتشکوه در جنوب و جنوب شرقی شهر نیمور و در فاصله ۳۵ کیلومتری شرق و جنوب شرقی شهرستان محلات واقع شده است . در قسمت های جنوبی تر محدوده معدن ارتفاعات نسبتا بلند و تا ارتفاع ۲۰۰۰ متر وجود دارد. قسمت شمالی محدوه از دشتهای مسطح و کم ارتفاع تشکیل شده است. وضعیت آب و هوای معدن در فصول بهار تابستان و پاییز معتدل و در فصل زمستان سرد و خشک می باشد . راه دسترسی به معدن پس از عبور از شهر نیمور در ابتدای شهرک صنعتی نیمور وارد جاده آتشکوه شده که امتداد آن به معدن منتهی می گردد .
تامین کامیون و تریلر با توجه به آشنایی رانندگان با معدن و وجود خودرو های زیاد مستقر در منطقه با سهولت امکان پذیر است . معدن از نظر استحفاظی جزء منطقه انتظامی شهرستان نیمور می باشد, با توجه به شرایط اقلیمی منطقه امکان فعالیت در کل سال امکان پذیر است ولی در فصل زمستان بدلیل شرایط سرد و بارندگی شاهد کاهش محسوس فعالیت معدنی خواهیم بود.

دفترمرکزی : تهران، بلوارنلسون ماندلا(جردن)،
نبش بنیسی (فرزان غربی)، پلاک 2 طبقه 2

کد پستی :         1968874813

تلفن :               35-8887853-021

نمابر :               89773476-021

معدن حاجی آباد : محلات کیلومتر 5 جاده خمین

تلفن :          89-91070381-021

معدن آتش کوه : محلات کیلومتر 20 جاده محلات                                                    به دلیجان، انتهای جاده آتشکوه

تلفن :           89-91070381-021

 

 کلیه حقوق متعلق به شرکت معدن فرآور امداد می‌باشد.