قوانین و مقررات 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و شرکت در مزایده آنلاین شرکت معدن فرآور امداد
ورود کاربران به وب‏‌سایت معدن فرآور امداد هنگام استفاده از پروفایل شخصی، شرکت در مزایدات آنلاین و سایر خدمات ارائه شده  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت قیمت پیشنهادی نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت معدن فرآور امداد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت قیمت پیشنهادی در مزایده یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت اقدام کند.
همچنین از آنجا که شرکت معدن فرآور امداد یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات و یا ثبت قیمت اقدام می‌کند.
تعریف فروشنده
خدمات ارائه شده در وب‌سایت که شامل برگزاری مزایدات آنلاین فروش سنگ های تولیدی معادن زیرمجموعه شرکت است و تماما مجوز های لازمه را کسب کرده اند.

– هنگام برگزاری مزایده آنلاین، متقاضی قیمت پیشنهادی خود را ثبت می کند و جهت نهایی کردن آن باید ۱۰ درصد قیمت پیشنهادی را که خود ثبت کرده است به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت نماید .
– در روز بازگاشایی پاکات ، تمام قیمت های پیشنهادی به ثبت رسیده بررسی گردیده و بالاترین قیمت پیشنهادی، برنده مزایده اعلام میگردد.

-در صورت برابر بودن پیشنهادات ، برنده با نظر مدیرعامل انتخاب میگردد.

-پس از اتمام مزایده ، مبالغ پرداختی شرکت کنندگان در مزایده می تواند با ارسال درخواست مرجوع شود و یا در حساب کاربری باقی بماند و در مزایدات بعدی از آن استفاده کنند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات وبسایت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وبسایت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت معدن فرآور امداد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد شرکت معدن فرآور امداد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
همچنین ممکن است انتشارات جنگل برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
شرکت معدن فرآور امداد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
شرکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت معدن فرآور امداد، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت معدن فرآور امداد جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت معدن فرآور امداد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شرکت معدن فرآور امداد و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شرکت معدن فرآور امداد است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت شرکت معدن فرآور امداد و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شرکت معدن فرآور امداد محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات شرکت معدن فرآور امداد، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است